Акція “Озеленення планети” у ДП “Брошнівський лісгосп”

Лісівники  ДП «Брошнівського лісгоспу» долучилися  до акції «Озеленення планети», яку ініціювали Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, Державне агентство лісових ресурсів України та  благодійний фонд «Озеленення України».

В Рожнятівському  і Спаському лісництвах   була проведена посадка лісу за участі шкільної молоді, громадської організації “Національний корпус» м.Івано-Франківськ, сільських депутатів, лісівників  та небайдужих громадян. Учасникам  акції розповіли про важливість озеленення планети та вплив лісу на кліматичні зміни. Висаджування дерев  пройшли не  тільки в Україні, але у багатьох країнах світу.

 

В Рожнятівському лісництві посадка лісу відбулася  в урочищі «Батин» кв.16 діл 3,1 на  площі 1,0 га.  Зокрема,  були висаджені сіянці  дуба звичайного в кількості 2500шт. Молоді хлопці працювали  з захватом та ентузіазмом, розуміючи  важливість  їх внеску  в  озеленення  рідної землі.

Одночасно провели   посадку  в Спаському  лісництві  в урочищі «Каганець» кв.2 діл. 24 на площі 0,4 га. Всього було висаджено 900 шт.  таких порід   як ялиця, бук, ялина. Лісничий Дичкевич М.В. запросив для участі в акції  громадську організацію  Національний корпус з м.Івано-Франківська. Кілька слів на підтримку акції озеленення висловив лідер Івано-Франківського обласного осередку партії “Національний корпус” керівник Народного аматорського драматичного колективу «Думка» Івано-Франківського міського народного дому, керівник громадських організацій «Патріот України», «Цивільний Корпус «Азов», товариства сприяння ЗСУ та військово-морському флоту на Івано-Франківщині п.Сергій Сивачук

 

ДП «Брошнівський лісгосп  щиро  дякує всім, хто долучився до відновлення Карпат.