Рідкісні рослини, які ростуть на території ДП «Брошнівське ЛГ» і занесені до Червоної книги

Починаючи з перших днів весни, на вулицях міст, селищ масово торгують рідкісними рослинами Карпат, які називають провісниками весни. Це підсніжник, білоцвіт весняний, шафран гейфеля, пролісок, конвалія, цибуля  ведмежа  та багато інших.

Усі вони занесені до Червоної книги, підлягають особливій охороні і збирати їх заборонено. Однак вуличні продавці тисячами нищать квіти, що підлягають державній охороні. Їх зараз масово зривають, незважаючи на унікальність. І цим завдається непоправна шкода для цих видів. Звісно ж, ніхто в такому випадку не думає, що ж ми залишимо в спадок нащадкам, адже, можливо, ті рідкісні квіти, які ми купуємо сьогодні, наші діти зможуть побачити лише на малюнках у Червоній книзі.

Шановні краяни, не зривайте рідкісні лісові квіти!

Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою адміністративну відповідальність (згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення такі дії тягнуть за собою накладення штрафу, а також конфіскацію незаконно добутого).

Наведемо кілька найбільш розповсюджених рідкісних рослин на теренах нашого лісгоспу.


Attention: The internal data of table “8” is corrupted!

Leave a Comment