А МИ НЕ ПОГОДЖУЄМОСЬ!!!

А ми не погоджуємось!!!

         07 лютого 2018 року у Києві відбулася зустріч Заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Бондаря В.Н. з громадськими активістами Прикарпаття.  На цій зустрічі громадські активісти ( як вони себе позиціонують) виступили із звинуваченнями в бік нашого директора ДП «Брошнівський лісгосп».

Нас, трудовий колектив, обурили безпідставні звинувачення висунуті цією Громадською радою.

За 2 роки, тобто 2016-2017р.р., керівництва лісгоспом Кузаном І.М., наше підприємство має чимало здобутків. Спочатку проаналізуємо цифри:

Так за 2016-2017р.р. лісгосп реалізував продукції на суму 56,7 млн.грн. і 69,5 млн.грн. відповідно. Проведено рубок догляду в молодняках на площі 314 га і 432  га відповідно. Заліснено 290 та 316 га вирубок. Заготовлено 91,6 і 95 тис.м3 деревини. На ведення лісового господарства витрачено 20,6 та 25,2 млн.грн. відповідно.

Протягом цих років до бюджетів усіх рівнів сплачено за 2016р. – 21,0 млн.грн., за 2017р. – 23,2 млн.грн., в тому числі до місцевого 5,7 і 6,3 млн.грн. відповідно, до державного – 11,4 і 11,7 млн.грн. У відсотках до бюджету у вигляді податків і зборів повернуто більше 30% коштів отриманих від реалізації деревини.

У лісгоспі сьогодні працює 243 чол. Заробітна плата нам виплачується своєчасно, в повному обсязі і на сьогоднішній день не є маленькою серед інших галузей промисловості.

За 2016р. середня зарплата працівника становила 6729,8 грн., а у 2017р. – 8270,1 грн. Працівникам надавалась матеріальна допомога, виплачувалась вислуга. Ми, як працівники, почувались захищені і впевнені у завтрашньому дні.

За 2016-2017р.р. наше підприємство значну частку зароблених коштів вклало у свій розвиток.

Ми оновили лісозаготівельну техніку: придбали 3 колісні трактори та лебідки до них, бензопили, висотоміри, мірні вилки, пожежні модулі, придбали нові  деревообробні верстати.

За цей період здано і введено в експлуатацію 7,2 км нових лісових доріг, проведено реконструкцію 4,7 км доріг, проведено 12 км поточного ремонту лісових доріг.

Наші виробничі приміщення потребували ремонту. Ми утеплили гараж, відремонтували санітарні кімнати, збудували нове приміщення нижнього складу. Приміщення Дубівського, Липовицького, Спаського лісництв потребували капітальних ремонтів. Там замінили вікна, перекрили дахи, осучаснили фасади, замінили системи опалення, зробили внутрішній ремонт приміщень.

У 2017р. відкрили рекреаційне місце «Конвалія» у Рожнятівському лісництві, яке є візитівкою Рожнятівщини. Всього інвестиції у розвиток підприємства за 2 роки склали 12,4 млн. грн.

         Такі високі результати роботи нашого колективу не були б можливі без вмілого та професійного управління підприємством директором Кузаном І.М.

         Нас відверто обурює ця брехня про невиходи на роботу. Ігор Михайлович особисто веде прийом громадян, щодня підписує безліч документів, в т.ч. банківських, бухгалтерських.

         Придбаний автомобіль Шкода Октавія внесено у фінансовий план 2016р. ще у 2015р. за дозволом ДАЛРУ.

         У нас, як і на всіх виробництвах, виникають питання та проблеми, які вирішуються щодня. Громадські активісти, Громадська рада жодного разу не зверталась у лісгосп чи інші наші підрозділи з будь-яких питань.

         Ми не можемо зрозуміти, чому як тільки виникає питання контракту з керівником лісгоспу ( на жаль, це вже не вперше за останні 3 роки), директору починають шукати «Шпильки», зразу ж малюють «Схеми» і появляються різні люди, які є «фахівцями» лісового господарства.

         Ми відкриті для спілкування. Ми готові до будь-яких обговорень.

Але… ми підтримували і будемо підтримувати нашого керівника КУЗАНА ІГОРЯ МИХАЙЛОВИЧА і просимо продовжити з ним контракт.

З повагою весь дружній трудовий колектив ДП «Брошнівський лісгосп»