Без категорії

З НОВИМ 2020 РОКОМ!!! З новим щастям !!!

З новим 2020 роком!  Бажаю в новому році казкового настрою, щирих посмішок, вірних друзів навколо! Нехай у вас збуваються всі мрії, а рідні і близькі дарують тільки радість. А також бажаю миру, добра, здоров’я і щастя, адже це найголовніше. (на… (READ MORE)

РУБАЮЧИ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ, ПАМ*ЯТАЙТЕ!!!

Щорічно з наближенням новорічних та різдвяних свят додається клопотів у працівників державної лісової охорони. Причина цього – збільшення кількості незаконно вирубаних лісопорушниками новорічних ялинок. Починаючи з грудня, працівники лісової охорони ДП “Брошнівське лісове господарство” проводять рейди, метою яких є виявлення… (READ MORE)

ОСІННЯ ПОСАДКА ЛІСУ У КАРПАТАХ РАЗОМ З СЕРГІЄМ БУБКОЮ

У рамках проекту «Олімпійці Прикарпаття за чисте довкілля» 23.10.2019 р. відбулася посадка  лісу в урочищі «Дуба» кв12 виділ 12 площею 1,0га  в Дубівському лісництві  ДП « БрошнівськеЛГ».  Щороку  до акцій долучаються діти, школярі, учасники АТО, громадські  організації,ЗМІ. Сьогодні  на наших… (READ MORE)

Осінь – час проводити інвентаризацію у лісових розсадниках

У ДП «Брошнівське  лісове господарство» розпочалась інвентаризація лісових культур, промислових плантацій та розсадників. Протягом місяця лісівники рахують сіянці та саджанці, які виросли у розсадниках, оцінюють їх якість. Кожна ділянка лісових культур знаходиться під їх пильним наглядом.. У перші чотири років… (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ – ДЕНЬ 4 “Молебень за загиблими воїнами на горі Стовба”

З нагоди Дня працівника лісу та у рамках проведення Тижня лісу під керівництвом лісничого Спаського лісництва Дичкевича Миколи та головного капелана Івано-Франківської єпархії ПЦУ, протоієрея, настоятеля Храму Вознесіння Господнього смт.Брошнів-Осада та Храму Святого Іллі с.Рахиня  Івана Креховецького, голови Всеукраїнського об*єднання… (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ День 3 – ЗМАГАННЯ з ВОЛЕЙБОЛУ

13 вересня 2019р. в рамках проведення Тижня лісу та з нагоди Дня працівника лісу в урочищі “Конвалія” на однойменному рекреаційному місці відбулися змагання між командами учнів (дівчата) Рожнятівської ДЮСШ та Брошнів-Осадської ДЮСШ під керівництвом наставників Русака Ігора та Гуцула Ігора…. (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ у ДП “Брошнівський лісгосп” ДЕНЬ 2

Вчора в урочищі Князівське Дубівського лісництва відбулася екскурсія учнів 8,9 класів та їх наставників Дубівської школи для ознайомлення школярів з пам*яткою природи “Павлівський камінь”. Ця подорож у ліс пройшла цікаво, пізнавально, з жартами та усмішками, цьому сприяла і тепла сонячна… (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ у ДП “Брошнівський лісгосп” День 1

З 9 по 15 вересня 2019р. в рамках проведення Тижня Лісу ДП “Брошнівський лісгосп” запланував і   провів такі заходи: 1) екскурсія учнів у базовий лісовий розсадник Грабівського лісництво для ознайомлення з вирощуванням посадматеріалу; 2) екскурсія учнів в урочище Дубівського… (READ MORE)

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Традиційно у третю неділю вересня лісівники відзначають своє професійне свято – День працівника лісу.  ДП «Брошнівський лісгосп» щорічно також відзначає своїх кращих працівників та підводить підсумки діяльності.  Так за 8 місяців 2019 року ДП «Брошнівський лісгосп» виконав основні завдання по… (READ MORE)