Без категорії

143 мільйони сіянців висаджено лісівниками України

143 мільйони сіянців висаджено лісівниками України   Ведення лісового господарства полягає у здійсненні комплексу заходів з охорони, захисту, раціонального використання та розширеного відтворення лісів. Одним із комплексів заходів ведення лісового господарства є відтворення лісів. Відтворення лісів здійснюється з метою досягнення… (READ MORE)

Заготівля і зберігання лісового насіння

Заготівля і зберігання лісового насіння   Одним із пріоритетних завдань лісорозведення та розвитку лісового господарства в цілому є заготівля лісового насіння головних лісоутворюючих порід. Заготівля якісного насіння – основа здорового та продуктивного лісу в майбутньому.  У цьому році нормальний врожай… (READ MORE)

У лісах Прикарпаття завершується осіння лісокультурна кампанія

У лісах Прикарпаття завершується осіння лісокультурна кампанія   Цієї осені, на основі затверджених проектів лісових культур, держлісгоспи Івано-Франківського ОУЛМГ заліснили понад 300 гектарів, висадивши більше мільйона сіянців та саджанців лісових культур. Попередньо лісівники очистили площі від порубкових решток, де у… (READ MORE)

Лісову охорону має фінансувати держава

Лісову охорону має фінансувати держава   Невдовзі парламент розглядатиме бюджет на наступний рік. За кожним рядком законопроєкту пильно стежать політологи, фінансисти, громадські діячі, аби розуміти, на чому влада зекономить, на чому буде розвиватися, які сфери отримають вдосталь коштів чи ж… (READ MORE)

Лісові господарства Прикарпаття сплатили понад 200 мільйонів податків

Лісові господарства Прикарпаття сплатили понад 200 мільйонів податків   Зважаючи на природні особливості Прикарпаття, розвиток регіону напряму пов’язаний з лісовою галуззю. Не секрет, що державні лісогосподарські підприємства Франківщини для громад гірських районів є частиною життя кожного мешканця. Загалом, можна назвати… (READ MORE)

Інформація про ціни та місця відпуску деревини непромислового використання для населення та закладів соціальної сфери

Інформація про ціни та місця відпуску деревини дров’яної непромислового використання для населення та закладів соціальної сфери у 4 кварталі 2020 року   ДП “Брошнівський лісгосп” проводить відпуск деревини дров’яної непромислового використання для населення та закладів соціальної сфери за такими цінами… (READ MORE)

Лісівники Прикарпаття долучилися до акції «Мільйон дерев за добу»

Лісівники Прикарпаття долучилися до акції «Мільйон дерев за добу» 16 державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського обласного управління взяли участь в екологічній ініціативі благодійного фонду «Озеленення України» «Мільйон дерев за добу». Проєкт реалізовується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України… (READ MORE)

1 000 000 дерев за 24 години – як відбулась ця акція у ДП “Брошнівський лісгосп”

ДП “Брошнівський лісгосп” активно долучився до Всеукраїнської акції  “1 000 000 дерев за 24 години”. Ми провели посадку лісових культур в Липовицькому лісництві квартал 35 виділ 4,4 на площі 0,9 га. Під час акції висаджено 3,7 тисячі штук садивного матеріалу,… (READ MORE)

У гірських річках Прикарпаття розпочався нерест струмкової форелі

У гірських річках Прикарпаття розпочався нерест струмкової форелі   З метою збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) струмкової форелі в період з 10 жовтня 2020 року по 1 березня 2021 року впроваджуються заходи… (READ MORE)

У Держлісагентстві обговорили озеленення України

У Держлісагентстві обговорили озеленення України   «Озеленення України розширює кордони». В Держлісагентстві обговорили реалізацію проєкту озеленення України та висадження «1 000 000 дерев за 1 добу». Сьогодні, 7 жовтня, в Держлісагентстві відбулась робоча зустріч щодо масштабного озеленення України, акції, яка… (READ MORE)