Без категорії

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ День 3 – ЗМАГАННЯ з ВОЛЕЙБОЛУ

13 вересня 2019р. в рамках проведення Тижня лісу та з нагоди Дня працівника лісу в урочищі “Конвалія” на однойменному рекреаційному місці відбулися змагання між командами учнів (дівчата) Рожнятівської ДЮСШ та Брошнів-Осадської ДЮСШ під керівництвом наставників Русака Ігора та Гуцула Ігора…. (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ у ДП “Брошнівський лісгосп” ДЕНЬ 2

Вчора в урочищі Князівське Дубівського лісництва відбулася екскурсія учнів 8,9 класів та їх наставників Дубівської школи для ознайомлення школярів з пам*яткою природи “Павлівський камінь”. Ця подорож у ліс пройшла цікаво, пізнавально, з жартами та усмішками, цьому сприяла і тепла сонячна… (READ MORE)

ТИЖДЕНЬ ЛІСУ у ДП “Брошнівський лісгосп” День 1

З 9 по 15 вересня 2019р. в рамках проведення Тижня Лісу ДП “Брошнівський лісгосп” запланував і   провів такі заходи: 1) екскурсія учнів у базовий лісовий розсадник Грабівського лісництво для ознайомлення з вирощуванням посадматеріалу; 2) екскурсія учнів в урочище Дубівського… (READ MORE)

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Традиційно у третю неділю вересня лісівники відзначають своє професійне свято – День працівника лісу.  ДП «Брошнівський лісгосп» щорічно також відзначає своїх кращих працівників та підводить підсумки діяльності.  Так за 8 місяців 2019 року ДП «Брошнівський лісгосп» виконав основні завдання по… (READ MORE)

Збережемо ліс від пожеж

  Кожного року, з настанням сухої вітряної погоди, збільшується небезпека загоряння лісових масивів, що може призвести до катастрофічних наслідків. Тому, на протязі всього пожежонебезпечного періоду посилюється щоденне  патрулювання державною лісовою охороною  лісових масивів  для запобігання виникнення лісових пожеж. Велика увага… (READ MORE)

УВАГА! НЕ СМІТІТЬ У ЛІСІ !!!

  Не смітіть  у лісі!!! Ліс . . . О, як же там файно, затишно, є афини, малини, починаються кам’янки,багато туристів. Коли після дощу “гори димлять” це завжди зачаровує.. Звуки лісу, річки, птахів, сіл… Якщо в будь-якому місці зупинитись і… (READ MORE)

ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ РАЙОНУ!!!

Відкриття сезону полювання на пернату дичину, за традицією, вважається святом початку сезону літньо-осіннього полювання. Цього року воно припадає на 10 серпня. Більшість мисливців чекають на цей день з нетерпінням і готуються до нього заздалегідь, плануючи місце де вони проведуть ці… (READ MORE)

Про підсумки виробничо-господарської діяльності у І півріччі 2019 р.

В понеділок відбулася нарада по підсумках  фінансово-господарської діяльності за І  півріччя 2019 року з  лісовою охороною в Спаському лісництві   ДП «Брошнівського ЛГ». Директор лісгоспу Кузан І.М. доповів про результати виробничо-господарської діяльності підприємства та плани виробництва та реалізації продукції у ІІ… (READ MORE)

ЗМАГАННЯ ЛІСОРУБІВ – 2019

Кожного року з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України проводиться обласний конкурс змагань звалювальників деревини “Лісоруб-2019”. Мета конкурсу – обмін досвідом та заохочення майстерності кращих представників цієї професії. Професія звалювальника вважається однією з провідних професій у лісовій галузі та однією… (READ MORE)